Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Bali – ostrov Bohů, který odkrývá všechny barvy duše

23 ledna 18:00 - 19:30

“Chcete-li poznat hlouběji, kým jste, jaký je váš potenciál, co vás brzdí a nedovolí vaší osobní síle, aby se naplno projevila, navštivte Bali. Ovšem skutečné Bali, ve své opravdovosti.”

Bali je místo na planetě, které mně učarovalo. Nejen svými chrámy, rýžovými poli, kulturou a přírodou, ale zejména svou atmosférou a pozitivní energií, která prostupuje vším a je všude. Ať jdete přírodou, stojíte u vodopádů, trávíte čas v chrámech, užíváte si slunce, deště, moře, výborného jídla, tak i když jedete na skútru či autem, nakupujete nebo jen tak jste.

Bali vás svou atmosférou vede k sobě sama, ke svému srdci, ke své duši, ke své podstatě. Nastavuje zrcadlo těm, kteří by měli zpomalit, více pozitivněji myslet, umět přijmout změny a nesnažit se mít vše “pod kontrolou.”

Přestože jsem procestovala více zemí jihovýchodní Asie, které považuji za krásné, pro osobní rozvoj a transformaci, mou práci v rámci seberozvojových seminářů jsem zvolila Bali. Pro jeho sílu a celkovou energii.


Více o Bali, mých cestách, seminářích a autenticitě ostrova je mé vyprávění s promítáním fotografií a videi, které pořádám:

ve středu 23. 1. 2019 v 18.00 v Liberci, ve Studiu Laguna (Moskevská 27/14)

Vstupné: 110 Kč (převodem na účet), na místě 150 Kč

O mých plánovaných seberozvojových cestách si můžete přečíst  >>>ZDE<<

 


Pro závazné přihlášení a rezervaci místa je třeba zaslat částku ve výši  110 Kč na na číslo účtu: 1604238014/3030 nejpozději nejpozději do 21.1.2019.  Do pozn. napište Vaše jméno.

Přihlaste se pomocí níže uvedeného webového formuláře:

Podrobnosti

Datum:
23 ledna
Čas:
18:00 - 19:30
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce: