Načítám Akce

« All Akce

 • akce již proběhla.

Harmonické vztahy – Otevřete se skutečné lásce (meditace NLP s rituálem)

23 února 19:00 - 19:30

“Uzdravení či harmonizace vzájemných vztahů, ať rodinných, přátelských, kolegiálních či partnerských je pouze v naší moci. Je natolik silná, že s ní dokážete dělat zázraky..”

 • toužíte po harmonickém vztahu?
 • potkáváte stále stejné partnery, se kterými řešíte ty samé problémy?
 • žijete ve vztazích, ve kterých se nedokážete radovat, uvolnit a být sami sebou?
 • máte pocit, že nejste ve vztazích dost dobří?
 • máte strach, abyste milovaného člověka nezklamali, proto se raději od něj vzdalujete?
 • žárlíte, očekáváte, ulpíváte a chcete mít kontrolu nad tím, co partner dělá a o čem přemýšlí?
 • přejete si do vztahu přivést více lehkosti, trpělivosti, nadhledu a také vášně?
 • toužíte  se nadechnout a žít svoji cestu životem radostně a v naplnění?

Chcete-li do svého života přivést lásku, uzdravit lásku, posílit lásku, mějte láskyplnné myšlenky, bez očekávání a podmínek, jak se tyto události mohou stát. Zaměřte se na svůj vlastní pocit milovaného a milujícího člověka, a to ve všech rovinách vztahu, bez podmínek, co by měl a neměl dělat váš partner,

K opravdové lásce také patří umění být sami se sebou a dopřát tento dar i druhému.
Pokud milujeme s otevřeným srdcem, nemusíme žít v kompromisu, ustupovat ze své autenticity, z toho kým doopravdy jsme.

Zvu vás na podvečerní meditační setkání na téma OPRAVDOVÉ VZTAHY, které je doplněné rituálem sebepřijetí, seberespektu a sebeúcty.

Každý máme v sobě všechny potřebné zdroje k tomu, abychom našli ta nejlepší možná řešení, žili naplněný život a plnili si svá přání, která jsou v souladu s námi a naším životem.

Spojte se se svým vnitřním Tvůrcem při meditaci NLP s hypnózou

Kdy: sobota 23. února  2019  

Čas: 18.00 – 19.30

Kde: Studio Laguna (bývalé Shanti), Moskevská 27, 2. patro, Liberec

Cena: 300 Kč

Co vám může NLP meditace dát?

 • odvaha udělat první krok a vystoupit ze své komfortní zóny
 • posílení vlastní sebehodnoty, sebelásky, sebeúcty
 • nové úhly pohledu
 • otevření cesty k dalším a novým možnostem
 • vnitřní sebejistotu
 • harmonii
 • stabilní radost a nadhled
 • objevení svého potenciálu

———————————————————–

Reference:

Nabídka meditace od Lenky pro mne přišla v pravou chvíli. Přesto jsem na setkání šla s obavami – Jaké to bude? Bude to fungovat? Navíc jsem Lenku osobně vůbec neznala… Ovšem její osobnost a krásný upřímný úsměv rozpustil všechny obavy hned ve dveřích. Meditace s rituálem byla úžasná a odkryla mi mnohé souvislosti z mého života. Opravdu silný zážitek za který jsem moc vděčná. Děkuji a těším se na další setkání. (Julie Rawding)

———–

Meditace u Lenky byl pro mne úžasný zážitek. Příjemné prostředí, se vším ladící a uklidňující hudba, neskutečně příjemná vůně ochranného olejíčku a vše podtrhující nádherná zářivá osobnost Lenky, která meditaci vede. Příjemným hlasem člověka vede, přesně jak je potřeba k celkovému prožitku tématu, na který je meditace zaměřena. Nic není direktivního, vše si vizualizujeme dle svých vlastních vnitřních potřeb. Po ukončení meditace jsem měla pocit, že jsem se vrátila z dlouhého, ale krásného výletu. Byla jsem uvolněná, myšlenky neskutečně jasné a uspořádané. Pocit štěstí v duši i v srdci, lehkost v nohou. Těším se na další setkání a doufám, že časem nejen při meditaci. (Mgr. Denisa Pulcová)

———————————

Zatím jsem v životě zažila pouze jednu řízenou meditaci a byla to meditace na téma Nové začátky právě pod vedením Lenky. Nevěděla jsem pořádně co mě čeká, ale něco mi říkalo, že to určitě bude stát za to. A stálo! Tato meditace byla jedním z impulsů, proč jsem se následně konečně odhodlala ke svému dalšímu životnímu kroku, na který už jsem tak dlouho myslela. Sila vizualizace je mocná a díky Lence jsem si to ještě více uvědomila. Tato meditace pro mě určitě nebyla poslední a už se moc tesim na další. :-) (Pavla, Bartáková)

Pro závazné přihlášení a rezervaci místa je třeba zaslat částku ve výši 300 Kč na na číslo účtu: 1604238014/3030 nejpozději nejpozději do 20.2.2019 : Do pozn. napište Vaše jméno.

Přihlaste se pomocí níže uvedeného webového formuláře:

Podrobnosti

Datum:
23 února
Čas:
19:00 - 19:30
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce: