Co je numerologie a jak funguje?

Vliv čísel a jejich sílu už znali lidé ve starém Egyptě, Indii, Číně i Babylonu. Současná numerologie pracuje s významem čísel, který jim kdysi přiřadil věhlasný matematik Phytagoras. Je to věda, kterou využívali pradávní mudrci dávno před nástupem křesťanství. Ve svém filozofickém pojetí s ní pracovali i staří Číňané, jejichž pojetí čísel je i součastí I – ťingu. Na tomto základě stojí velká část konfuciovy filozofie i taoismu.

Jak tedy čísla mohou ovlivňovat náš život?

Svět, vesmír, život podléhá cyklům, které jsou měřitelné čísly, které mají svoji energii – vibraci. Jejich kvalita, množství či seskupení má svoji specifickou vlastnost a vše co se nám děje, nám může rozkrýt hlubší význam čísel.

Osobně jsem se numerologií setkala téměř před dvaceti lety, kdy jsem si sama na vlastním životě a ve světle prožitých zkušeností mohla ověřit, jakou sílu a potenciál energie čísel má. Kromě toho, že numerologii zpracovávám lidem, kteří mě o to požádají, tvořím si i osobní studie. Například když jsem pracovala jako redaktorka dením zpravodajství, psala jsem zprávy a reportáže ze soudních procesů. Pravidelně jsem si zpracovávala numerologii obžalovaných. Překvapivě 90% z nich měli v základním sestavení numerologické mřížky hodně společného.

Numerologii vnímám jako další kouskem mozaiky k dotvoření obrazu lidského života a někdy ji kombinuji i s technikami osobního rozvoje při individuálních sezeních nebo na kurzech a seminářích. Zařazuji ji také do seminářů automatické kresby a svůj význam má numerologie také ve vytváření mandal.

Numerologie není metodou, která by předpovídala budoucnost, jen vede k hlubšímu pochopení toho, co se právě v našem životě děje. To nám významně pomůže nastavit nové úhly pohledu, určitý postoj a v ten okamžik vytěžit z daného období to nejlepší možné pro náš osobní růst na duchovní, mentální, či spirituální úrovni.

Numerologie vychází z data narození a co je možné z ní vyčíst? 

  • všechny individuální schopnosti, talenty, potenciál, ale i záporné vlastnosti
  • životní lekce a témata jednotlivých cyklů, jak je uchopit a pochopit v praktické stránce života
  • s pochopením odeznívá zbytečné napjetí a stres

Chcete-li sestavit váš podrobný numerologický profil, který se skládá z podrobného rozboru: 

  • numerologické mřížky
  • devítiletých numerologických cyklů
  • energie vašeho jména, místa bydliště atp.

 

Kontaktujte mě:

email: lenka.markovicova@email.cz

tel: 607 280 589

Cena numerologického rozboru: 800 Kč

K numerologickému rozboru je třeba datum vašeho narození a celé jméno.

Číslo účtu: 1604238014/3030

do pozn. napište vaše jméno a “numerologie”.

Reference:

Numerologii  jsem nikdy nevěnovala zvláštní pozornost , šla tak nějak mimo mě .Pak se mi “zjevila “paní Lenka , která se  numerologii věnuje. Něco mi našeptávalo, že to mám zkusit. Poslechla jsem samu sebe  a Lenku kontaktovala. První věc , která mě napadla po přečtení rozboru byla, že mě Lenka jednoznačně zná . Jedním slovem  jsem – žasla. Doslova jsem se v rozboru “našla”. Našla a nějaké věci si i ujasnila. Lenku , na základě mé pozitivní zkušenosti, mohu s čistým svědomím každému  doporučit a dělám tak velmi ráda. Je skvělá. A pokud jsem dodnes váhala, zda se zúčastnit jejího nějakého semináře, dnes vím, že se ho  velmi ráda zúčastním. Leni, děkuji.  Eva N