Hubnutí s NLP s hypnózou

Změna hmotnosti

Již delší dobu jsem zkoušela zhubnout. Diety, diety a diety. Vydržela jsem dva tři dny a bylo po dietě. Nějak mi chyběla vůle, abych vydržela.Vzdala jsem to. Až do chvíle, kdy mi kamarádka řekla, že byla, kvůli hubnutí, na hypnóze u paní Lenky Markovičové a byla velmi nadšená, protože se jí dařilo zhubnout. Rozhodla jsem se, ačkoli jsem se již vysněného hubnutí vzdala, že i já vyzkouším hypnózu. Namohla jsem nic ztratit, jen získat. Prvně musím říct, že paní Markovičová je velmi milá a příjemná žena , stačí pár minut a veškeré obavy, či nepříjemné pocity a strachy díky jejímu přísupu k vám, jako ke klientovi, zmizí. Hypnóza je něco, co mě velmi překvapilo. Měla jsem o ní zkreslené a možná i špatné informac. A hlavně, což je velmi důležité, pomáhá. Dokázala jsem si pomocí hypnózy sama sobě pomoci. Nastartovala jsem v sobě proces, který mi pomáhá hubnout. Ano, změnila jsem myšlení a začala pomalu, nicméně jistě hubnout. A co je na tom to nejkrásnější? Netrápíme, tak jako dříve. Ba naopak, dnes mě hubnout baví a to díky Lence Markovičové. Lenko, děkuji.  Petra Husáková 

  Strach z jízdy výtahem jsem měla roky

  Léta jsem trpěla fóbií z uzavřených prostor, výtahů, letadel, stačilo, i kdyby mě někdo zamkl v místnosti a já nemohla ven. Neexistovalo nic, co by mi pomohlo, nebo možná nic, čemu bych věřila, že mi pomůže. Hypnóza? Hloupost, na to prostě já nevěřím,” říkala jsem svojí kamarádce, která se snažila mě přesvědčit, abych hypnózu podstoupila. Jenže …..kamarádka se rozhodla, že mi hypnózu u paní Markovičové koupí k narozeninám. Dostala jsem dárkový poukaz. Po pravdě, nebyla jsem z dárku nadšená, nicméně jsem nemohla a nechtěla kamarádku zklamat. Dobře, řekla jsem, půjdu tam, abych sebe i kamarádku přesvědčila, že to nemůže fungovat, že je to nemožné.
  A tak nastal den D. Hypnóza . A já teď musím dvěma ženám poděkovat. Kamarádce a koučce a terapeutce Lence Markovičové. Protože já jezdím výtahem! Škoda, že to všem nemohu ukázat a dokázat. Udělala bych to nesmírně ráda. Protože vím, že bych tím pomohla mnoha lidem zbavit se fóbie a strachu.
  Hypnóza není o tom , že se dostanete do nějakého nekontrolovatelného transu, což jsem si původně myslela a možná se tomu tak bránila, vůbec ne. Při hypnoze jste stále při vědomí, vnímáte vše, co se děje. Vše je jen na vás, nikdo vás do ničeho nemůže dotlačit.
  Lenka neslibuje, že se vše během jedné hypnózy změní, zlepší, někdy je potřeba po nějakém čase i druhá, třetí. Já ji nepotřebuji. Já už výtahem jezdím a chystám se na dovolenou letadlem. Doporučuji, opravdu hypnózu doporučuji, všem a samozřejmě Lenku, která hypnózu vede skvěle. Iva Hubalová

   Fobie z pavouků

   Vyzkoušela jsem 3 sezení hypnozy s NLP (přirovnala bych to k meditaci) u Lenky a neuvěřitelně mi to pomohlo! Jedno sezení stačilo, abych se zbavila příčiny jedné situace, která se vždy vyvolala, když jsem se v práci dostala do stresu a tlaku a nezvládla jsem to. Nyní, pokud se ocitnu v takovéto situaci, už to ve mně žádné pocity nevyvolává a naopak vše řeším s klidem a rozmyslem. Je to úžasné!!
   Další dvě sezení se týkala arachnofobie, kterou jsem měla již od dětství, ale v takovém smyslu, že jsem vždy byla absolutně paralizovaná, jen co jsem se dotkla pavučiny, či se kolem mě mihnul pavouk. Po prvním sezení jsem dokázala trávit dny a noci s pavoukem, který se usídlil na mou postelí (byl tam zhruba 3 týdny), dokonce jsem mu dala i jméno; nebála jsem se ani ošklivého velkého pavouka, který kolem mě lezl po zemi, ale nedokázala jsem více. Po druhém sezení jsem se dostala do fáze, že se mi podařilo v krabici vynést velkého černého pokoutníka, který hnízdil na mojí posteli, ven, což toto shledávám jako největší úspěch za poslední dobu. Snad se brzy dostanu i do fáze, že vezmu pavouka na ruku.
   Lenčina hypnoza s NLP je prostě bezkonkurenční a absolutně skvělá. Rozhodně doporučuji.. dějí se při tom a potom úžasné věci! Klára M.

    Zase ty výtahy

    Zdá se, že buďto je výtahová klaustrofobie tou nejrozšířenější fobií nebo je Lenka Markovičová tou nejlepší právě v jejím odbourávání. Ať už je to tak nebo onak, mám pro vás další příspěvek na toto téma.

    Fobie z výtahů se do mého života vplížila poté, kdy jsem v jednom z nich uvázla na delší dobu sama v takřka prázdném domě v ranních hodinách, v letech, kdy jsme ještě telefonovali pouze po pevných linkách. Ven mě dostávali poměrně složitě, došlo i na částečnou demolici dveří a žebřík, po kterém jsem rozklepaná vylezla ven…

    Obě dvě, jak Lenku, tak i metodu NLP hypnózy znám poměrně dobře a tak jsem podstoupila první sezení plná zvědavosti a víry v návrat do výtahových kabin. Test účinnosti terapie se dostavil velice záhy. Znáte pravidla zákona přitažlivosti? Věřím, že ano. Vše, nač myslíte, posilujete a zároveň přitahujete do svého života: o příštím víkendu jsem nastoupila do výtahu v IKEA Černý Most. Výtah vystoupal do prvního patra a jeho dveře se – NEOTEVŘELY. Můj syn procvakal všechny možné knoflíky, znovu sjel do přízemí, dveře se neotevřely ani tam a výtah se už ani nerozjel zpět do prvního patra… „Hlavně klid, jsi tu se svými blízkými, vědí o vás, máš co dýchat, jste vidět (výtah byl prosklený).“ Vědomým dýcháním jsem zahnala paniku vyvolávající pocit, použila techniku kinestetické kotvy na stav “jsem klidná” a hotovo! Poté, co nás vyprostili, nevěřila rodina mé reakci. Vlastně jim bylo podezřelé už i to, že jsem do výtahu vůbec nastoupila, o proběhlé terapii se dozvěděli až poté.

    Jak je to se mnou a s výtahy nyní? No, jsem zřejmě komplikovanější případ – jezdím, ale výjimečně sama, raději ve dvou. Přetrvává u mě obava z těch výtahů, které mi v minulosti něco provedly. Bylo jich totiž, díky již zmíněnému zákonu přitažlivosti víc..

    S Lenkou jsem si dala ještě jedno sezení, po kterém jsem se výrazně posunula k cíli a budu pokračovat.

    Díky, Irablue !

    Šárka Prokešová