Tereza Bošková

Než jsem šla na první koučink, váhala jsem. Říkala jsem si, že svoje problémy přece umím vyřešit sama. Ale ve skutečnosti se mi podobné situace vracely pořád dokola a tápala jsem. Po sezení s Lenkou jsem si uvědomila, že konečně vidím mapu celé své situace  jasněji, než kdykoliv před tím a cítila jsem se ohromně silná, protože jsem po dlouhé době zcela přesně věděla, co pro zlepšení situace udělat. Nejlepší na tom je, že si na všechno nakonec přijdete sami. Lenka mě vedla k jádru problému vždy  tak neomylně, že jsem ho prostě nemohla minout. Jestli jsem ve svém životě s něčím chtěla pohnout, jít na koučink, bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat.

  • Location: Liberec

Silvie Krejčíková

Leni, koučink s tebou byl moc příjemný. Nejvíc se mi líbilo, že ty vlastně nedáváš odpovědi, ty se umíš ptát tak, abych si ty odpovědi našla sama. Když jsem přišla domů a znovu si přečetla poznámky z našeho rozhovoru, došlo mi, že jsem přece odpovědi vždycky měla, jen jsem je vůbec neslyšela. Teď křičí :) Děkuju :-)

  • Location: Liberec

Anna Mikezová

Chcete objevit a využít svůj potenciál, žít naplno a v pohodě? Najděte si svého kouče! Já dnes byla u úžasného kouče Lenky Markovičové z Liberce, odcházela jsem nadšená a spokojená, plná energie. Moc děkuji Leničko! Pokud jste z Liberce a okolí, určitě to zkuste, nebudete litovat!

  • Location: Liberec

Mgr. Marta Singh

Děkuju za příjemné setkání, které mě posunulo o krok vpřed směrem k “vysněnému” životnímu cíli!

  • Location: Liberec

Mgr. Kristýna Fejfarová

Koučink s Mgr. Markovičovou mi pomohl utřídit si myšlenky a stanovit si reálné cíle. Během setkání mi paní Markovičová postupně otvírala oči a já začala vidět a zametat smetí kolem sebe. Smetí v podobě nejasností, pochyb a obav. Nyní mám jasnou představu a realizuji první kroky k tomu, abych dosáhla svých cílů a naplnila tak své dlouholeté sny. Koučink mi pomohl pohnout se z místa a ať mé snažení dopadne jakkoli, už si budu moct říct, že jsem to alespoň zkusila! Moc děkuji!

  • Location: Liberec

Osobní koučink

Rád bych poděkoval paní Markovičové za nevšední zážitek. Jako manažer musím ocenit velmi přehlednou a efektivní metodu, která napomůže jasnému a strukturovanému návodu na projektové řízení. Rozhodně jsem na koučinku nebyl naposledy a mohu vřele doporučit pro firemní řízení. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.  Radek Š.

  • Location: Jablonec nad Nisou