SEMINÁŘE A KURZY OSOBNÍHO ROZVOJE

Toužíte po životní změmě? Hledáte inspiraci pro zásadní rozhodnutí v soukromém i pracovním životě? Cítíte potřebu rozvíjet své duševní dovednosti? V tom případě neváhejte a prohlédněte si nabídku kurzů, které pro Vás pravidelně pořádám. Níže si můžete přečíst, co o kurzech osobního rozvoje říkají jejich spokojení účastníci. Máte dotaz? Nenašli jste kurz, který potřebujete? Napište si o něj!

Zuzana M.

“Kurz intuitivní kresby mi byl seslán nebesy. Poprvé jsem se odvážila jít vůbec někam sama, ale popis mě uchvátil natolik, že jsem tentokrát nedovolila červíkům v jejich obvyklém nahlodávání. Na první hodinu jsem přišla zakřiknutá, z práce odrovnaná, nitro zmatené a na kresbě vše bylo poznat. Lekci po lekci za skvělého andělského vedení Lenky se nitro velice uklidnilo, začala jsem si všímat světa okolo a odcházela rozkvetlá a povznesená. A to nejen vnitřně, kdy jsem naladila mysl hlavně na sebe, ale i po vnější stránce. Nezdravá pleť se mi díky vykreslování svých bolístek a nevyřešených věcí začala uzdravovat a na konci kurzu jsem mohla zahodit kosmetiku. Díky kresbě si nyní řeším složité situace v práci, vykreslím se ze vzteku a mám radost, že z temného obrázku na začátku je nakonec veselý a pozitivní obrázek i mé nitro. Za to vše Lence převelice děkuji.”

 • Location: Liberec

Zuzana M.

“Cítím v sobě, že mám stále zmatek v tom, co si se sebou počít a že nejsem stále správně naladěná a seminář Tvořím si svůj život mi ukázal jakým směrem se dál ubírat, jak na situace pohlížet. Jestli to co dělám pro druhé ráda, je v mém případě vlastně dobré pro mne nebo pro ostatní. Povídání si o přáních a vizích bylo velice překvapující. najednou se musíte zamyslet nad otázkami, které by mě ani nenapadly a odpovědět si po pravdě je tak těžké a někdy i bolestné. Zjistit že nejsem je “tele”, přiznat si, že něco dokáži a ještě se za to od srdce pochválit, být na sebe pyšná je pro mne po krátké boji nesmírně osvobozující. V semináři jsem se dozvěděla mnohé o šotcích v mozku, jak fungují a co dělají a jejich práci jsem si hned mohla vyzkoušet při intuitivním tanci, kdy jsem podrývajícího šotka přemohla. Díky nasměrování k zamyšlení sama na sebou jsem konečně dokázala v práci říci NE a vytvořit si lepší podmínky aniž by mi z toho bylo ještě měsíc zle. Konečně si tedy tvořím krůček po krůčku svůj život opět pod laskavým a vnímavým vedením Lenky.”

 • Location: Liberec

Vladimíra Cvrčková

“Pro mne byl seminář úžasný zážitek. Za prvé příjemně prožitý den s úžasnými lidmi, které jsem nikdy neviděla a další úžas, že jsou techniky, které vám pomohou odkrýt váš problém a najít řešení a cestu ven. Moc děkuji lektorce Lence za to,že JE a všem, kdo hledá odpovědi na svoje otázky a problémy vřele doporučuji.”

  Tereza S.

  S Lenkou Markovičovou jsem se seznámila na jejím kurzu – Tvorba mandal v Klubu Kairos, okamžitě mě oslovila její osobnost – jemná, inspirující, motivující. Krásným jemným způsobem dokáže v člověku probudit jeho vlastní niterné pocity, které se tímto způsobem dostávají do vědomí a může se s nimi pracovat….Začala jsem navštěvovat její kurz intuitivní kresby, ve kterém chci určitě od září 2014 pokračovat, a to z mnoha důvodů, při nejmenším to byly velmi příjemné a ozdravné chvíle:-). Lenička má dar být učitel, kdy navede člověka, aby se učil sám od sebe – z vlastních pocitů a zkušeností.

  • Location: Liberec

  Eva D´Sousa a Veronika Svobodová

  “Automatická kresba mi není cizí. Za svůj život jsem se přes různé životní klikyháky dostala k lidičkám, kteří automatickou kresbu používali a šířili dál po světě. Určitou představu o semináři jsem tudíž měla. Avšak to, co se v okamžicích semináře Lenky Markovičové dělo, bylo pro mě obohacující,inspirujícím a velmi neočekávané. Co také chtít od přítomného okamžiku. Ten je vždy originální:) Pozorovala jsem své vnitřní pochody a po očku se i snažila nacítit vnitřní rozjímání šestileté Verunky, která na seminář přijela se mnou. Záhy jsem zjistila, že nepotřebuje žádný dozor a tak jsem ji nechala samotnou ve svém vnitřním světě, kam jsem i já odešla. Lenkou vedený seminář automatické kresby se pro mě stal procházkou v zahradě pestrobarevných, zejména abstraktních výjevů, které mě vedly někam hluboko do mého nitra. Nakreslila jsem nesčetně obrázků, které zdánlivě spolu nesouvisely. Finální náhled na mou tvorbu byl překvapující, když jsem s odstupem zjistila, že jeden obrázek doplňuje druhý a další ten první a tak podobně…..Lenky vedení je velmi jemné, ale na druhou stranu výstižné s mnoha detaily, které pomůžou osvětlit problémy, bolístky a nebo třeba jen nálady a vzorce chování. Automatická kresba je určená všem, kteří se, přes svou hravou kreativitu, nenásilnou metodou chtějí sobě přiblížit a lépe se poznat. Vlohy ke kreslení nejsou vůbec žádané, ba naopak. Podle mého klíčem k metodě automatická kresba je autentičnost, protože jinak si nedovedu představit Verunky finální obrázek duhy. Vykreslila ji přesně podle barev čaker, tak jak jdou po sobě. Děkuji všem za jejich otevřená srdce a sdílení svých tužeb a citlivých míst. Lenka Markovičová je žena na pravém místě a jedna ze skvělých průvodkyň semináře automatické kresby.Děkujeme.”

  • Location: Česká Lípa

  Eva U.

  “Myslím, že tolik pozitivní energie, kterou jsme do sebe v sobotu vstřebaly, se muselo promítnout u všech. Já jsem změny pocítila. :-) Nechci se o nich moc rozepisovat, protože to moc nejde, není to tak lehce popsatelné, ale celkově to vnímám.”

  • Location: Liberec

  Ing. Katarína Macháčková

  Intuitivní malování mě zajímalo už delší dobu, hledala jsem proto nějaký vhodný kurz a hlavně vhodného učitele. Musím říct, že už když jsem poprvé natrafila na stránky Kairosu a uviděla Leničku, tak mě hned oslovila. Určitě se mnou bude spousta lidí souhlasit, že už z fotky působí nejen sympaticky, ale hodně vyrovnaně, pozitivně přímo andělsky. A taková ona opravdu je :-) Leničku jsem kontaktovala, když už kurz probíhal. S radostí mi na doplnění nabídla tři individuální hodiny. Byla opravdu fantastická, lekce utekla a mě se ani nechtělo odejít. Tak jako Lenička, nadchnul mě celý kurz. Naučila jsem se víc věřit svoji intuici, potkala výjimečné ženy a hlavně se malování stalo moji každodenní činností. Díky intuitivnímu malování si namaluji každý den, jaký chci aby byl a takovým se pak opravdu stane :-) Moc se těším na pokračování kurzu a všem vřele doporučuji.

  • Location: Liberec

  Iveta

  Moc děkuji, kráse mandal jsem totálně propadla. Zrovna jsem si koupila nádherné akvarelové pastelky, abych mohla lépe tvořit :-) Děkuji za skvělou inspiraci k práci na sobě a moc se těším na kurz intuitivní kresby s vámi nebo na nějakou jinou akci.

  • Location: Liberec

  Kateřina Dudová

  Celý den (pozn. 3.8. 2013) intuitivní kresby byl pro mě dar z čistého nebe! Cítila jsem se ve velmi krásně a to i přes příšerné vedro a mému pokročilému stádiu těhotenství. Vlastně celé těhotenství jsem žila v obavách, mnohdy ve výčitkách, bála jsem se porodu. Ale najednou zde byla možnost ponořit se do vlastních pocitů a skrze intuitivní kresbu jsem našla okénko do mé duše a mohla se napojit na moje miminko, které si spokojeně čekalo na tu svojí chvilku a možná čekalo, až mi něco konečně docvakne. A přesně takhle jsem to cítila! Konečně jsem si uvědomila, že není čeho se bát. Namalovala jsem první obrázek který vyjadřoval mé těhotenství a vztah k mému miminku a moje srdce plesalo. Najednou jsem se ničeho nebála, vše se zdálo v dokonalé harmonii. Skrze kresby jsem cítila, že je všechno v naprostém pořádku, že moje dítě je milující tvor, že je mu dobře, dokonce jsem cítila, jak se usmívá! Věděla jsem, že všechno je tak, jak má být. A nakonec mé uvolnění odstartovalo celý porod, který začal téhož večera v den semináře. Ozdravila jsem si také náš vztah s tatínkem a zdá se, že vše je barevnější a veselejší. A já vím, že velkou zásluhou je barevná mysl intuitivní kresby. Zhmotnění mých pocitů nebo zhmotnění snů, přání a vizí. Toto posílení funguje, alespoň já tomu věřím.

  • Location: Louny

  Tvořím svůj život (workshop)

  Seminář, kterého jsem se u vás účastnila, se mi velmi líbil a beru ho jako start pro získávání dalších informací. Doufám, že bude možnost, abych se v budoucnu nějaké další zajímavé akce zúčastnila. Lenka K.

  • Location: Liberec

  Automatická kresba

  kouč metody The Work Byron Katie

  Kreslila jsem jen jako malá a v dospělosti mě to sice lákalo, ale nikdy jsem se ke kreslení neodhodlala. Když jsem uviděla Lenky seminář, zaujalo mě, že nebudu muset kreslit nějaký obraz, ale poslouchat a rozvíjet svoji intuici. Kurz mě překvapil! Lenka je velmi zkušená a profesionální a zároveň milující bytost! Provázela nás s lehkostí,  otevřeným srdcem a inspirací. Překvapilo mě, jak jsem na začátku seděla nad prázdným papírem a nevěděla, co kreslit a nakonec, vedena svou intuicí z toho vznikly krásné barevné obrazce. Úžasně jsem se uvolnila a díky mým kresbám poznala lépe sama sebe. Co se mi na intuitivní kresbě líbí je, že je to nástroj, který můžete použít kdykoliv a kdekoliv ve svém životě. Jsem za tuto zkušenost velmi vděčná a těším se na další kurzy! Lucie Nováková, koučka metody The Work

  • Location: Hawaii

  Automatická kresba

  Automatická kresba – to se nedá popsat, to se musí zažít. Starosti, zoufalství i zvědavost mě dovedly k automatické kresbě, k paní Lence Markovičové, do příjemného prostředí. Nejen, že jsem se naučila, jak lépe zvládat osobní problémy, různé životní situace, udělat si radost, pozitivně se naladit, ale poznala jsem zde i skvělé lidičky. Vše záleží jen na nás samotných.  Monika Struppová

  • Location: Stráž pod Ralskem