Mgr. Olga Revutska

HR manager

Školení z našeho pohledu přineslo zlepšení vzájemných vztahů, pochopení pracovní vytíženosti ostatních a uvědomění si sama sebe. Paní školitelka byla sympatická, přátelská, chápavá, diskrétní. S ohledem na aktuální stresové vytížení bylo školení pro nás jistou terapií.

TRUMPF Liberec, s. r. o.

 • Location: Liberec

Fobie z pavouků

Vyzkoušela jsem 3 sezení hypnozy s NLP (přirovnala bych to k meditaci) u Lenky a neuvěřitelně mi to pomohlo! Jedno sezení stačilo, abych se zbavila příčiny jedné situace, která se vždy vyvolala, když jsem se v práci dostala do stresu a tlaku a nezvládla jsem to. Nyní, pokud se ocitnu v takovéto situaci, už to ve mně žádné pocity nevyvolává a naopak vše řeším s klidem a rozmyslem. Je to úžasné!!
Další dvě sezení se týkala arachnofobie, kterou jsem měla již od dětství, ale v takovém smyslu, že jsem vždy byla absolutně paralizovaná, jen co jsem se dotkla pavučiny, či se kolem mě mihnul pavouk. Po prvním sezení jsem dokázala trávit dny a noci s pavoukem, který se usídlil na mou postelí (byl tam zhruba 3 týdny), dokonce jsem mu dala i jméno; nebála jsem se ani ošklivého velkého pavouka, který kolem mě lezl po zemi, ale nedokázala jsem více. Po druhém sezení jsem se dostala do fáze, že se mi podařilo v krabici vynést velkého černého pokoutníka, který hnízdil na mojí posteli, ven, což toto shledávám jako největší úspěch za poslední dobu. Snad se brzy dostanu i do fáze, že vezmu pavouka na ruku.
Lenčina hypnoza s NLP je prostě bezkonkurenční a absolutně skvělá. Rozhodně doporučuji.. dějí se při tom a potom úžasné věci! Klára M.

  Zase ty výtahy

  Zdá se, že buďto je výtahová klaustrofobie tou nejrozšířenější fobií nebo je Lenka Markovičová tou nejlepší právě v jejím odbourávání. Ať už je to tak nebo onak, mám pro vás další příspěvek na toto téma.

  Fobie z výtahů se do mého života vplížila poté, kdy jsem v jednom z nich uvázla na delší dobu sama v takřka prázdném domě v ranních hodinách, v letech, kdy jsme ještě telefonovali pouze po pevných linkách. Ven mě dostávali poměrně složitě, došlo i na částečnou demolici dveří a žebřík, po kterém jsem rozklepaná vylezla ven…

  Obě dvě, jak Lenku, tak i metodu NLP hypnózy znám poměrně dobře a tak jsem podstoupila první sezení plná zvědavosti a víry v návrat do výtahových kabin. Test účinnosti terapie se dostavil velice záhy. Znáte pravidla zákona přitažlivosti? Věřím, že ano. Vše, nač myslíte, posilujete a zároveň přitahujete do svého života: o příštím víkendu jsem nastoupila do výtahu v IKEA Černý Most. Výtah vystoupal do prvního patra a jeho dveře se – NEOTEVŘELY. Můj syn procvakal všechny možné knoflíky, znovu sjel do přízemí, dveře se neotevřely ani tam a výtah se už ani nerozjel zpět do prvního patra… „Hlavně klid, jsi tu se svými blízkými, vědí o vás, máš co dýchat, jste vidět (výtah byl prosklený).“ Vědomým dýcháním jsem zahnala paniku vyvolávající pocit, použila techniku kinestetické kotvy na stav “jsem klidná” a hotovo! Poté, co nás vyprostili, nevěřila rodina mé reakci. Vlastně jim bylo podezřelé už i to, že jsem do výtahu vůbec nastoupila, o proběhlé terapii se dozvěděli až poté.

  Jak je to se mnou a s výtahy nyní? No, jsem zřejmě komplikovanější případ – jezdím, ale výjimečně sama, raději ve dvou. Přetrvává u mě obava z těch výtahů, které mi v minulosti něco provedly. Bylo jich totiž, díky již zmíněnému zákonu přitažlivosti víc..

  S Lenkou jsem si dala ještě jedno sezení, po kterém jsem se výrazně posunula k cíli a budu pokračovat.

  Díky, Irablue !

  Šárka Prokešová

   Vladimíra Cvrčová

   Meditace u Lenky je pro mě vždy velmi příjemný zážitek.
   Úžasná pro mě byla meditace na téma,; Nové začátky . Dodala mi odvahu udělat první krok do projektů u kterých jsem stále váhala a za to Leni vřelý dík.
   Neuvěřitelný zážitek. Děkuji. Lada (Pokračování textu…)

    Tereza Bošková

    Než jsem šla na první koučink, váhala jsem. Říkala jsem si, že svoje problémy přece umím vyřešit sama. Ale ve skutečnosti se mi podobné situace vracely pořád dokola a tápala jsem. Po sezení s Lenkou jsem si uvědomila, že konečně vidím mapu celé své situace  jasněji, než kdykoliv před tím a cítila jsem se ohromně silná, protože jsem po dlouhé době zcela přesně věděla, co pro zlepšení situace udělat. Nejlepší na tom je, že si na všechno nakonec přijdete sami. Lenka mě vedla k jádru problému vždy  tak neomylně, že jsem ho prostě nemohla minout. Jestli jsem ve svém životě s něčím chtěla pohnout, jít na koučink, bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat.

    • Location: Liberec

    Silvie Krejčíková

    Leni, koučink s tebou byl moc příjemný. Nejvíc se mi líbilo, že ty vlastně nedáváš odpovědi, ty se umíš ptát tak, abych si ty odpovědi našla sama. Když jsem přišla domů a znovu si přečetla poznámky z našeho rozhovoru, došlo mi, že jsem přece odpovědi vždycky měla, jen jsem je vůbec neslyšela. Teď křičí :) Děkuju :-)

    • Location: Liberec

    Anna Mikezová

    Chcete objevit a využít svůj potenciál, žít naplno a v pohodě? Najděte si svého kouče! Já dnes byla u úžasného kouče Lenky Markovičové z Liberce, odcházela jsem nadšená a spokojená, plná energie. Moc děkuji Leničko! Pokud jste z Liberce a okolí, určitě to zkuste, nebudete litovat!

    • Location: Liberec

    Mgr. Marta Singh

    Děkuju za příjemné setkání, které mě posunulo o krok vpřed směrem k “vysněnému” životnímu cíli!

    • Location: Liberec

    Mgr. Kristýna Fejfarová

    Koučink s Mgr. Markovičovou mi pomohl utřídit si myšlenky a stanovit si reálné cíle. Během setkání mi paní Markovičová postupně otvírala oči a já začala vidět a zametat smetí kolem sebe. Smetí v podobě nejasností, pochyb a obav. Nyní mám jasnou představu a realizuji první kroky k tomu, abych dosáhla svých cílů a naplnila tak své dlouholeté sny. Koučink mi pomohl pohnout se z místa a ať mé snažení dopadne jakkoli, už si budu moct říct, že jsem to alespoň zkusila! Moc děkuji!

    • Location: Liberec

    Osobní koučink

    Rád bych poděkoval paní Markovičové za nevšední zážitek. Jako manažer musím ocenit velmi přehlednou a efektivní metodu, která napomůže jasnému a strukturovanému návodu na projektové řízení. Rozhodně jsem na koučinku nebyl naposledy a mohu vřele doporučit pro firemní řízení. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.  Radek Š.

    • Location: Jablonec nad Nisou

    Hubnutí s NLP s hypnózou

    Změna hmotnosti

    Již delší dobu jsem zkoušela zhubnout. Diety, diety a diety. Vydržela jsem dva tři dny a bylo po dietě. Nějak mi chyběla vůle, abych vydržela.Vzdala jsem to. Až do chvíle, kdy mi kamarádka řekla, že byla, kvůli hubnutí, na hypnóze u paní Lenky Markovičové a byla velmi nadšená, protože se jí dařilo zhubnout. Rozhodla jsem se, ačkoli jsem se již vysněného hubnutí vzdala, že i já vyzkouším hypnózu. Namohla jsem nic ztratit, jen získat. Prvně musím říct, že paní Markovičová je velmi milá a příjemná žena , stačí pár minut a veškeré obavy, či nepříjemné pocity a strachy díky jejímu přísupu k vám, jako ke klientovi, zmizí. Hypnóza je něco, co mě velmi překvapilo. Měla jsem o ní zkreslené a možná i špatné informac. A hlavně, což je velmi důležité, pomáhá. Dokázala jsem si pomocí hypnózy sama sobě pomoci. Nastartovala jsem v sobě proces, který mi pomáhá hubnout. Ano, změnila jsem myšlení a začala pomalu, nicméně jistě hubnout. A co je na tom to nejkrásnější? Netrápíme, tak jako dříve. Ba naopak, dnes mě hubnout baví a to díky Lence Markovičové. Lenko, děkuji.  Petra Husáková 

     Strach z jízdy výtahem jsem měla roky

     Léta jsem trpěla fóbií z uzavřených prostor, výtahů, letadel, stačilo, i kdyby mě někdo zamkl v místnosti a já nemohla ven. Neexistovalo nic, co by mi pomohlo, nebo možná nic, čemu bych věřila, že mi pomůže. Hypnóza? Hloupost, na to prostě já nevěřím,” říkala jsem svojí kamarádce, která se snažila mě přesvědčit, abych hypnózu podstoupila. Jenže …..kamarádka se rozhodla, že mi hypnózu u paní Markovičové koupí k narozeninám. Dostala jsem dárkový poukaz. Po pravdě, nebyla jsem z dárku nadšená, nicméně jsem nemohla a nechtěla kamarádku zklamat. Dobře, řekla jsem, půjdu tam, abych sebe i kamarádku přesvědčila, že to nemůže fungovat, že je to nemožné.
     A tak nastal den D. Hypnóza . A já teď musím dvěma ženám poděkovat. Kamarádce a koučce a terapeutce Lence Markovičové. Protože já jezdím výtahem! Škoda, že to všem nemohu ukázat a dokázat. Udělala bych to nesmírně ráda. Protože vím, že bych tím pomohla mnoha lidem zbavit se fóbie a strachu.
     Hypnóza není o tom , že se dostanete do nějakého nekontrolovatelného transu, což jsem si původně myslela a možná se tomu tak bránila, vůbec ne. Při hypnoze jste stále při vědomí, vnímáte vše, co se děje. Vše je jen na vás, nikdo vás do ničeho nemůže dotlačit.
     Lenka neslibuje, že se vše během jedné hypnózy změní, zlepší, někdy je potřeba po nějakém čase i druhá, třetí. Já ji nepotřebuji. Já už výtahem jezdím a chystám se na dovolenou letadlem. Doporučuji, opravdu hypnózu doporučuji, všem a samozřejmě Lenku, která hypnózu vede skvěle. Iva Hubalová

      Trumpf, s. r. o.

      Školení z našeho pohledu přineslo zlepšení vzájemných vztahů, pochopení pracovní vytíženosti ostatních a uvědomění si sama sebe.

      Paní školitelka byla sympatická a diskrétní. S ohledem na aktuální stresové vytížení bylo školení pro nás i jistou terapií. Olga Revutská, personální manager

      Zuzana M.

      “Kurz intuitivní kresby mi byl seslán nebesy. Poprvé jsem se odvážila jít vůbec někam sama, ale popis mě uchvátil natolik, že jsem tentokrát nedovolila červíkům v jejich obvyklém nahlodávání. Na první hodinu jsem přišla zakřiknutá, z práce odrovnaná, nitro zmatené a na kresbě vše bylo poznat. Lekci po lekci za skvělého andělského vedení Lenky se nitro velice uklidnilo, začala jsem si všímat světa okolo a odcházela rozkvetlá a povznesená. A to nejen vnitřně, kdy jsem naladila mysl hlavně na sebe, ale i po vnější stránce. Nezdravá pleť se mi díky vykreslování svých bolístek a nevyřešených věcí začala uzdravovat a na konci kurzu jsem mohla zahodit kosmetiku. Díky kresbě si nyní řeším složité situace v práci, vykreslím se ze vzteku a mám radost, že z temného obrázku na začátku je nakonec veselý a pozitivní obrázek i mé nitro. Za to vše Lence převelice děkuji.”

      • Location: Liberec

      Zuzana M.

      “Cítím v sobě, že mám stále zmatek v tom, co si se sebou počít a že nejsem stále správně naladěná a seminář Tvořím si svůj život mi ukázal jakým směrem se dál ubírat, jak na situace pohlížet. Jestli to co dělám pro druhé ráda, je v mém případě vlastně dobré pro mne nebo pro ostatní. Povídání si o přáních a vizích bylo velice překvapující. najednou se musíte zamyslet nad otázkami, které by mě ani nenapadly a odpovědět si po pravdě je tak těžké a někdy i bolestné. Zjistit že nejsem je “tele”, přiznat si, že něco dokáži a ještě se za to od srdce pochválit, být na sebe pyšná je pro mne po krátké boji nesmírně osvobozující. V semináři jsem se dozvěděla mnohé o šotcích v mozku, jak fungují a co dělají a jejich práci jsem si hned mohla vyzkoušet při intuitivním tanci, kdy jsem podrývajícího šotka přemohla. Díky nasměrování k zamyšlení sama na sebou jsem konečně dokázala v práci říci NE a vytvořit si lepší podmínky aniž by mi z toho bylo ještě měsíc zle. Konečně si tedy tvořím krůček po krůčku svůj život opět pod laskavým a vnímavým vedením Lenky.”

      • Location: Liberec

      Vladimíra Cvrčková

      “Pro mne byl seminář úžasný zážitek. Za prvé příjemně prožitý den s úžasnými lidmi, které jsem nikdy neviděla a další úžas, že jsou techniky, které vám pomohou odkrýt váš problém a najít řešení a cestu ven. Moc děkuji lektorce Lence za to,že JE a všem, kdo hledá odpovědi na svoje otázky a problémy vřele doporučuji.”

       Tereza S.

       S Lenkou Markovičovou jsem se seznámila na jejím kurzu – Tvorba mandal v Klubu Kairos, okamžitě mě oslovila její osobnost – jemná, inspirující, motivující. Krásným jemným způsobem dokáže v člověku probudit jeho vlastní niterné pocity, které se tímto způsobem dostávají do vědomí a může se s nimi pracovat….Začala jsem navštěvovat její kurz intuitivní kresby, ve kterém chci určitě od září 2014 pokračovat, a to z mnoha důvodů, při nejmenším to byly velmi příjemné a ozdravné chvíle:-). Lenička má dar být učitel, kdy navede člověka, aby se učil sám od sebe – z vlastních pocitů a zkušeností.

       • Location: Liberec

       Eva D´Sousa a Veronika Svobodová

       “Automatická kresba mi není cizí. Za svůj život jsem se přes různé životní klikyháky dostala k lidičkám, kteří automatickou kresbu používali a šířili dál po světě. Určitou představu o semináři jsem tudíž měla. Avšak to, co se v okamžicích semináře Lenky Markovičové dělo, bylo pro mě obohacující,inspirujícím a velmi neočekávané. Co také chtít od přítomného okamžiku. Ten je vždy originální:) Pozorovala jsem své vnitřní pochody a po očku se i snažila nacítit vnitřní rozjímání šestileté Verunky, která na seminář přijela se mnou. Záhy jsem zjistila, že nepotřebuje žádný dozor a tak jsem ji nechala samotnou ve svém vnitřním světě, kam jsem i já odešla. Lenkou vedený seminář automatické kresby se pro mě stal procházkou v zahradě pestrobarevných, zejména abstraktních výjevů, které mě vedly někam hluboko do mého nitra. Nakreslila jsem nesčetně obrázků, které zdánlivě spolu nesouvisely. Finální náhled na mou tvorbu byl překvapující, když jsem s odstupem zjistila, že jeden obrázek doplňuje druhý a další ten první a tak podobně…..Lenky vedení je velmi jemné, ale na druhou stranu výstižné s mnoha detaily, které pomůžou osvětlit problémy, bolístky a nebo třeba jen nálady a vzorce chování. Automatická kresba je určená všem, kteří se, přes svou hravou kreativitu, nenásilnou metodou chtějí sobě přiblížit a lépe se poznat. Vlohy ke kreslení nejsou vůbec žádané, ba naopak. Podle mého klíčem k metodě automatická kresba je autentičnost, protože jinak si nedovedu představit Verunky finální obrázek duhy. Vykreslila ji přesně podle barev čaker, tak jak jdou po sobě. Děkuji všem za jejich otevřená srdce a sdílení svých tužeb a citlivých míst. Lenka Markovičová je žena na pravém místě a jedna ze skvělých průvodkyň semináře automatické kresby.Děkujeme.”

       • Location: Česká Lípa

       Eva U.

       “Myslím, že tolik pozitivní energie, kterou jsme do sebe v sobotu vstřebaly, se muselo promítnout u všech. Já jsem změny pocítila. :-) Nechci se o nich moc rozepisovat, protože to moc nejde, není to tak lehce popsatelné, ale celkově to vnímám.”

       • Location: Liberec

       Ing. Katarína Macháčková

       Intuitivní malování mě zajímalo už delší dobu, hledala jsem proto nějaký vhodný kurz a hlavně vhodného učitele. Musím říct, že už když jsem poprvé natrafila na stránky Kairosu a uviděla Leničku, tak mě hned oslovila. Určitě se mnou bude spousta lidí souhlasit, že už z fotky působí nejen sympaticky, ale hodně vyrovnaně, pozitivně přímo andělsky. A taková ona opravdu je :-) Leničku jsem kontaktovala, když už kurz probíhal. S radostí mi na doplnění nabídla tři individuální hodiny. Byla opravdu fantastická, lekce utekla a mě se ani nechtělo odejít. Tak jako Lenička, nadchnul mě celý kurz. Naučila jsem se víc věřit svoji intuici, potkala výjimečné ženy a hlavně se malování stalo moji každodenní činností. Díky intuitivnímu malování si namaluji každý den, jaký chci aby byl a takovým se pak opravdu stane :-) Moc se těším na pokračování kurzu a všem vřele doporučuji.

       • Location: Liberec

       Iveta

       Moc děkuji, kráse mandal jsem totálně propadla. Zrovna jsem si koupila nádherné akvarelové pastelky, abych mohla lépe tvořit :-) Děkuji za skvělou inspiraci k práci na sobě a moc se těším na kurz intuitivní kresby s vámi nebo na nějakou jinou akci.

       • Location: Liberec

       Kateřina Dudová

       Celý den (pozn. 3.8. 2013) intuitivní kresby byl pro mě dar z čistého nebe! Cítila jsem se ve velmi krásně a to i přes příšerné vedro a mému pokročilému stádiu těhotenství. Vlastně celé těhotenství jsem žila v obavách, mnohdy ve výčitkách, bála jsem se porodu. Ale najednou zde byla možnost ponořit se do vlastních pocitů a skrze intuitivní kresbu jsem našla okénko do mé duše a mohla se napojit na moje miminko, které si spokojeně čekalo na tu svojí chvilku a možná čekalo, až mi něco konečně docvakne. A přesně takhle jsem to cítila! Konečně jsem si uvědomila, že není čeho se bát. Namalovala jsem první obrázek který vyjadřoval mé těhotenství a vztah k mému miminku a moje srdce plesalo. Najednou jsem se ničeho nebála, vše se zdálo v dokonalé harmonii. Skrze kresby jsem cítila, že je všechno v naprostém pořádku, že moje dítě je milující tvor, že je mu dobře, dokonce jsem cítila, jak se usmívá! Věděla jsem, že všechno je tak, jak má být. A nakonec mé uvolnění odstartovalo celý porod, který začal téhož večera v den semináře. Ozdravila jsem si také náš vztah s tatínkem a zdá se, že vše je barevnější a veselejší. A já vím, že velkou zásluhou je barevná mysl intuitivní kresby. Zhmotnění mých pocitů nebo zhmotnění snů, přání a vizí. Toto posílení funguje, alespoň já tomu věřím.

       • Location: Louny

       Tvořím svůj život (workshop)

       Seminář, kterého jsem se u vás účastnila, se mi velmi líbil a beru ho jako start pro získávání dalších informací. Doufám, že bude možnost, abych se v budoucnu nějaké další zajímavé akce zúčastnila. Lenka K.

       • Location: Liberec

       Automatická kresba

       kouč metody The Work Byron Katie

       Kreslila jsem jen jako malá a v dospělosti mě to sice lákalo, ale nikdy jsem se ke kreslení neodhodlala. Když jsem uviděla Lenky seminář, zaujalo mě, že nebudu muset kreslit nějaký obraz, ale poslouchat a rozvíjet svoji intuici. Kurz mě překvapil! Lenka je velmi zkušená a profesionální a zároveň milující bytost! Provázela nás s lehkostí,  otevřeným srdcem a inspirací. Překvapilo mě, jak jsem na začátku seděla nad prázdným papírem a nevěděla, co kreslit a nakonec, vedena svou intuicí z toho vznikly krásné barevné obrazce. Úžasně jsem se uvolnila a díky mým kresbám poznala lépe sama sebe. Co se mi na intuitivní kresbě líbí je, že je to nástroj, který můžete použít kdykoliv a kdekoliv ve svém životě. Jsem za tuto zkušenost velmi vděčná a těším se na další kurzy! Lucie Nováková, koučka metody The Work

       • Location: Hawaii

       Automatická kresba

       Automatická kresba – to se nedá popsat, to se musí zažít. Starosti, zoufalství i zvědavost mě dovedly k automatické kresbě, k paní Lence Markovičové, do příjemného prostředí. Nejen, že jsem se naučila, jak lépe zvládat osobní problémy, různé životní situace, udělat si radost, pozitivně se naladit, ale poznala jsem zde i skvělé lidičky. Vše záleží jen na nás samotných.  Monika Struppová

       • Location: Stráž pod Ralskem